محل تبلیغات شما
در این مطلب کلبه دانش نسخه pdf کتاب قدرت تعادل اثر وین داری را برا شما کاربران عزیز به صورت رایگان قرار داده ایم.

این اصل تعادل است که به عالم معنا می بخشد، جهان،سیاره ها ، فصول ، آب ،باد،آتش و کره ی مین همگی در تعادل کامل هستند. تنها استثنای این اصل ما انسانها هستیم. در این کتاب من سعی دارم تعادل طبیعی تان در همه ی جنبه های زندگی را به شما بازگردانم . متعادل شدن تنها در اتخاذ استراتژی های نوین برای تغییر رفتارتان نیست بلکه در تطبیق مجدد خودتان با تفکراتتان است تا بتوانید بین خواسته های زندگی روزانه و نحوه زندگی تان تعادل ایجاد کنید. وقتی ویراستارم خواندن این مجموعه را تمام کرد روی جلد کتاب این کلمات را نوشت. گفت: وین متعادل بودن عالی است . هیچ کس نمی تواند این کتاب را بخواند و سرزنده نشود. فکر می کنم خودم هم به تعادل برگشتم.

کتاب قدرت تعادل اثر وین دایر

دانلود رایگان کتاب قدرت تعادل وین دایر

مطمئنم شما هم با خواندن و عمل کردن به ۹ اصل این کتاب حس آگاهی لذت بخشی نیبت به تعادل عالم را احساس خواهید کرد. وقتی گذاشتم این ایده ها درونم جاری شوند و آنها را روی کاغذ آوردم قصدم دقیقا همین بود که شما هم بتوانید این احساس لذت بخش را داشته باشید . این مجموعه برنامه ها را دوست دارم و احساسی که موقع مطالعه ی این مجموعه پیدا می کنم را هم دوست دارم. و پیغامی که هر روز برای من و شما دارد دوست دارم. کی توانید هر روز از این اصول استفاده کنید تا به همان تعادلی که از آن منشاء گرفته اید ، برگردید.

مشخصات کتاب 
نام کتاب :قدرت تعادل
نویسنده : وین دایر 
مترجم : فریبا سب چمنی 
نوع فایل :PDF

برای دانلود روی این لینک کلیک کنید 

https://kolbedanesh.com/ghodrate-taadol/

کتاب زندگی خود را طراحی کنید

دانلود نسخه جدید برنامه Telegram X – تلگرام ایکس برای اندروید

دانلود pdf کتاب روش تراختنبرگ در حساب سریع برای محاسبات ریاضی

تعادل ,کتاب ,وین ,هم ,قدرت ,ها ,کتاب قدرت ,این مجموعه ,دوست دارم ,این کتاب ,قدرت تعادل

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

pasargad_mohammadian