محل تبلیغات شما
در این مطلب کلبه دانش نسخه الکترونیکی کتاب ده راز برای موفقیت ده راز برای موفقیت و آرامشآرامش اثر گرانبها و ارزشمند وین دایر را برای شما عزیزان قرار داده ایم.

کتابی که اکنون در دست شماست تمامی اطلاعاتی که در آن است ، روزی ایده بی شکلی از قلمرو و نادیدی قصد بوده است. این کتاب نیروی قصد ، به قصد جهان مادی با به کارگیری تمامی اصول در مورد این جهان نگارش شده است . من ترتیبی اتخاذ کرده ام که انرژی ارتعاشی من با تمامی منشا خلقت یکنواخت بوده و ایده ها از طریق من مستقیم به طرف شما جریان پیدا کند.

کتاب ده راز موفقیت و آرامش درونی اثر وین دایر

ده راز موفقیت و آرامش درون pdf

وین دایر : کتاب حاضر را با این امید نوشته‌‌ام که به شما کمک کند تا از احساس ضعف و بی‌‌کفایتی دور بمانید و نیز بتوانید آن آرامش الهی‌‌ای را که حقیقتا مفهوم موفقیت را آشکار می‌‌سازد، در وجود خود احساس کنید.

این اسرار را با ذهنی باز و پذیرا بخوانید. به آن اسراری که در وجودتان طنین می‌اندازند، عمل کنید و بقیه را کنار بگذارید.

هنگامی که احساس آرامش خاطر و موفقیت می‌کنید، دوست دارید چنین احساس و حالاتی را گسترش دهید و دیگران را نیز در آرامش و شادی خود سهیم کنید. خشونت، کینه و نفرت، تعصب و غرض‌‌ورزی، و وضعیت داوری جهانِ ما نشان می‌دهد که برای دستیابی به جهانی توأم با آرامش درونی و بیرونی، باید راهی بسیار طولانی را پشت سر بگذاریم»

مشخصات کتاب 
نام کتاب : ده راز برای موفقیت و آرامش درونی
نویسنده :دکتر وین دایر
مترجم: مهناز دقیق نیا
تعداد صفحات : ۳۳۱
نوع فایل: pdf

فهرست مطالب :
مقدمه 
بخش۱:
فصل۱: مروری بر قصد از دیدگاهی نوین
فصل۲: هفت چهره قصد
فصل

جهت دانلود کتاب روی این لینک کلیک کنید 

https://kolbedanesh.com/dah-raz-baraye-movafagiyat-va-aramesh-darsh/

کتاب زندگی خود را طراحی کنید

دانلود نسخه جدید برنامه Telegram X – تلگرام ایکس برای اندروید

دانلود pdf کتاب روش تراختنبرگ در حساب سریع برای محاسبات ریاضی

کتاب ,آرامش ,موفقیت ,وین ,راز ,قصد ,ده راز ,راز برای ,برای موفقیت ,موفقیت و ,وین دایر

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نرم افزار باشگاه مشتریان کالو